Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Zmarł pastor Mirosław Milewski

Z żalem informujemy, że w dniu 14 marca 2013 we wczesnych godzinach porannych czasu europejskiego zmarł pastor Mirosław MilewskiPragnę zaakcentować jego wkład w dzieło Misji i Ewangelizacji, wielu z nas zna i doświadczyło jego namaszczonej przez Boga służby. Jego służba zaowocowała założeniem wielu zborów, z jego posługi powstało wielu następnych mężów bożych, oddanych w służbie kościoła. Zarażał miłością do Jezusa i zachwytem w Bogu. Dzięki niemu wielu znalazło nadzieję w Chrystusie. Osobiście podążał wąską ścieżką za Jezusem, lecz pozostawił po sobie szeroki ślad jego Miłości. Ma też swój niemały wkład w powstanie zboru w Miastku. Potężne echo jego oddania Chrystusowi tętni także w moim życiu i służbie. W modlitwie łączymy się z rodziną pastora, dzieląc z nimi smutek rozstania. Dzieląc też nadzieję życia w wieczności z Bogiem.

Zbór w Miastku, pastor Adam Kalinowski z rodziną

 
Anastazja

ANASTAZJA KACZMAREK

Prosimy o wpłatę 1% na konto naszej córeczki Nastusi. Fundusze będą wykorzystane na rehabilitację, lekarzy, pomoce edukacyjne i inne środki, które mogą pomóc w utrzymaniu możliwie jak najlepszej kondycji zdrowotnej (po całkowitej operacji serca) oraz wsparcia na drodze do samodzielnego funkcjonowania.

 

Fundacja "Zdążyć z Pomocą" 
KRS 0000037904
nr podopiecznej 17911

Dziękujemy. Małgorzata i Józef Kaczmarek

 
Ślub i Sylwester

Rok 2013 mieliśmy możliwość przywitać w podwójnie uroczystej atmosferze. Na kilkanaście godzin przed Nowym Rokiem odbyła się ceremonia ślubu Dobrusi i Janusza. W szczególności im, życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym roku.

Więcej…
 
Życzenia

Ponad dwa tysiąclecia wstecz miało miejsce na ziemi wydarzenie jedyne i niepowtarzalne, cały wszechświat nigdy wcześniej i nigdy później tego nie doznał – rzekłbym wydarzenie na miarę Boskiego stworzenia, Ewangelista Św Jan wspomina tak:

… Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca … (Jan. 1:14 BW), 

Św Łukasz cytując słowa błogosławieństwa wypowiedziane przez Symeona:

„Oto ten przeznaczony jest, aby przezeń upadło i powstało wielu w Izraelu, i aby był znakiem, któremu się sprzeciwiać będą …”

Ewangelista Św Mateusz zaś przywołuje starotestamentowe proroctwo:

„Oto panna pocznie i porodzi syna, i nadadzą mu imię Immanuel, co się wykłada: Bóg z nami” (Mat. 1:23 BW)

Jakże dziś, we współczesności wszystkie te słowa nabierają szczególnego wymiaru …  Niegdyś Izrael - dziś cały świat, czy wierzysz – czy nie wierzysz wszyscy jesteśmy ogarnięci tym cudownym świętem. W tym czasie gdy „Bóg z nami”, przy świątecznym stole, z rodziną i bliskimi wspomnij, jak Maria i Józef nie mogli znaleźć dla siebie i dla Jezusa godziwego miejsca – tak może gdzieś obok Ciebie jest ktoś taki, kto szuka swojego miejsca…

Każdemu, kto czyta te słowa Błogosławię w Tym Wszechogarniającym miłością imieniu Jezusa.  Życząc zdrowia, bożych łask i dobrodziejstw a przede wszystkim Miłości, gdyż Jezus przyszedł na świat aby dać nam Miłość.

Życzę Ci na Nowy 2013 Rok aby był to dla Ciebie właśnie ten szczególny, miłościwy rok Łaski Pana.

Pastor Adam Kalinowski wraz ze Zborem w Miastku

 

LIST PASTERSKI BP MARKA KAMIŃSKIEGO


 

 
Arci

 
« pierwszapoprzednia111213141516następnaostatnia »

Strona 13 z 16

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


Wtorek, godz. 19:00 Grupa domowa ul. Wybickiego 10 spotkanie modlitewno – nauczające.


Piątek, godz.18.00 Grupa domowa - Pasieka 17b. Spotkania zawieszone do odwołania


Niedziela, godz. 11:00 Zbór

ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież