Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Gwiazdkowa Niespodzianka 2013

Gwiazdkowa Niespodzianka to akcja będąca częścią projektu pn. Operation Christmas Child o zasięgu globalnym. Projekt ten jest prowadzony przez amerykańską organizację charytatywną Samaritan’s Purse. Jej partnerem na terenie Europy jest niemieckie stowarzyszenie Geschenke der Hoffnung. To właśnie z Niemiec przybyły do nas te upominki. A każdy z nich jest inny od wszystkich. Niepowtarzalność tych paczek polega na tym, że zostały one przygotowane indywidualnie przez osoby prywatne – zarówno dorosłych jak i dzieci. Przygotowuje się je z myślą o rozdawaniu nadziei, radości, o dzieleniu się miłością szczególnie w czasie tak istotnym dla nas chrześcijan, jakim jest Pamiątka przyjścia na świat Syna Bożego Jezusa Chrystusa.

Więcej…
 
Chrzest Wiary

W dniu 17 sierpnia 2013r. nad jeziorem Lednik odbył się chrzest wiary. Byliśmy świadkami wspaniałego wydarzenia w życiu trzech osób, które zdecydowały się wyrazić swoją wiarę po przez chrzest wodny.

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 20012/2013

W dniu 23 czerwca mieliśmy możliwość uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/13. Dwie grupy młodzieży: szkoła podstawowa i gimnazjum przygotowały krótkie Słowo oraz przedstawiły bardzo interesujące dramy. Uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody. Dziękujemy młodzieży ponadgimnazjalnej za pomoc. :-)

Więcej…
 
Wspólne nabożeństwo

28 kwietnia 2013r. mieliśmy możliwość spotkać się na wspólnym nabożeństwie wraz ze zborem Chrześcijańskiej Misji Społecznej "Teen Challenge" z Miastka. Głównym usługującym Słowem Bożym był pastor Zbigniew Urbaniak.

Więcej…
 
Moje wspomnienia z konferencji

Dnia 20 kwietnia 2013r. w Malborku odbyła się Konferencja dla kobiet. Temat konferencji : Bóg moim pokrzepieniem. Usługujący wykładowcy: Joanna Kmiecik; Nancy Ropiejko; Lynne Yeoman.

"W sobotę 20 kwietnia w Malborku odbyła się konferencja dla kobiet „Bóg moim pokrzepieniem”. To był naprawdę dobrze spędzony czas, zarówno, jeśli chodzi o czas spędzony z moimi siostrami w drodze na konferencję, jak i podczas samej konferencji.

Konferencja rozpoczęła się wspólnym uwielbieniem i chociaż słowa pieśni nie koniecznie były nam znane i trzeba było je czytać, to nie ujmowało to nic z samego uwielbienia. Dało się odczuć, że kobiety stanęły w tym uwielbieniu przed Panem w jedności i z otwartymi sercami.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia111213141516następnaostatnia »

Strona 11 z 16

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


Wtorek, godz. 19:00 Grupa domowa ul. Wybickiego 10 spotkanie modlitewno – nauczające.


Piątek, godz.18.00 Grupa domowa - Pasieka 17b. Spotkania zawieszone do odwołania


Niedziela, godz. 11:00 Zbór

ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież