Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Konferencja Kapelanów Misji Więziennej

W dniach 1-3.04.2016 odbyła się konferencja Kapelanów Misji Więziennej wraz ze Służbą Więzienną w ODK SW w Popowie.

Gościem specjalnym był Kapelan i Pastor ze Szwecji członek IPCA – International Prison Chaplain Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Kapelanów Więziennych), który miał wykłady z Pisma Świętego. Mówił też o specyfice posługi kapelańskiej w szwedzkich więzieniach.

W czasie tej konferencji nasz pastor Adam dzielił się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami z wieloletniej służby kapelana.

Więcej…
 
Ślub Moniki i Kamila

Monika i Kamil - 9 stycznia 2016r.

Życzenia błogosławionego, owocnego i szczęśliwego małżeństwa, Bożych łask i pomyślności - składają bracia i siostry wraz z pastorem.

 

Więcej…
 
Olimpiada Biblijna

 

28 listopada to dzień, w którym  po raz pierwszy rodzice wraz z dziećmi przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady Biblijnej.  Zakres materiału z obejmował: Księgę Sdz 13 – 16 (Samson),  Rt 1-4 (Rut)  Joz 1-10, 23 – 24 (Jozue),  Sdz 4 (Debora-Barak),  Sdz 6 – 8 (Gedeon). Olimpiada Biblijna to forma sprawdzenia wiedzy z wybranego zakresu materiału oraz dobre narzędzie przygotowania uczestników do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Byliśmy dzielni i odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania testowe.  :-)


 
Konferencja z Joshem McDowellem

Zapraszamy chętnych ma na konferencję z Joshem McDowellem w gmachu Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie, która odbędzie się już 12 grudnia.  
Kontrowersyjny temat konferencji: "Czy można zaufać Biblii?" będzie dobrą okazją, by ponownie zastanowić się nad tym, jak rozmawiać z ludźmi, którzy są sceptyczni wobec Boga - z ateistami, ale również wszystkimi, którzy aktywnie Go poszukują na swej drodze.

Będzie to również dobry czas dyskusji z człowiekiem, który przed laty starał się naukowo obalić chrześcijańskie założenia Biblii, a skutek był taki, że się nawrócił.

 

WIĘCEJ INFORMACJI W PLIKU PDF

Serdecznie zapraszamy

 
Zaproszenie

Z wielką radością przekazujemy zaproszenie na regionalną konferencję „Potęga Łaski”, która odbędzie się w dniach 30-31 października w Miastku. To bardzo dobra okazja do spotkania i wspólnego odkrywania bogactwa, jakie mamy w Jezusie Chrystusie.

Byliśmy uczestnikami podobnego wydarzenia w maju br. w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem i mieliśmy okazję doświadczyć jak potężnie Ewangelia Łaski działa w życiu ludzi. Zainspirowani tym doświadczeniem chcemy podzielić się Dobrą Nowiną w naszym regionie. Pragniemy, aby inni również mogli skosztować tej wolności, odkrywając, że jarzmo Jezusa jest miłe, a brzemię Jego lekkie.

Szczegółowe informacje na temat konferencji „Potęga Łaski” można znaleźć na stronie: www.gracechallenge.eu


Organizatorzy: Zbyszek Urbaniak; Adam Burandt; Józef Kaczmarek

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 19

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Z życia kościoła

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


Wtorek, godz. 19:00 Grupa domowa ul. Wybickiego 10 spotkanie modlitewno – nauczające.


Piątek, godz.18.00 Grupa domowa - Pasieka 17b. Spotkania zawieszone na okres 22 czerwca do 14 września


Niedziela, godz. 11:00 Zbór

ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Młodzież